ارز دیجیتال – رمز ارز – اخبار ارز های دیجیتال – آموزش ارز های دیجیتالی

افزایش قیمت بیت کوین همزمان با اعلام نتایج انتخابات آمریکا

تنها دقایقی قبل از اعلام نتایج اولیه انتخابات در برخی از ایالت‌های شرقی آمریکا، قیمت بیت کوین توانست از مرز ۱۴,۰۰۰ دلار بگذرد.

به گزارش دیکریپت، بیت کوین که لقب پادشاه ارزهای دیجیتال را یدک می‌کشد، ساعاتی پیش بار دیگر مقاومت ۱۴,۰۰۰ دلاری را شکست. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال در محدوده ۱۳,۷۰۰ دلار قرار دارد.

قیمت بیت کوین هفته گذشته و همزمان با تولد ۱۲ سالگی (انتشار وایت پیپر بیت کوین) نیز توانسته بود رکورد ۱۴,۰۲۸ دلار را ثبت کند. شایان ذکر است که پس ثبت این رکورد، شاهد اصلاح قیمت این ارز دیجیتال بودیم. ۱۴,۰۲۸ بیشترین قیمت بیت کوین از ژانویه سال ۲۰۱۸ بوده است.

جهش اخیر قیمت بیت کوین پس از آن صورت گرفت که نتایج اولیه انتخابات آمریکا در ایالت‌های جورجیا، ویرجینیا و دیگر ایالت‌های شرقی منتشر شد.

قیمت بیت کوین ماه مارس (اسفند) با سقوطی ۵۰ درصدی تا محدوده‌ای پایین‌تر از ۴,۰۰۰ دلار کاهش یافته بود. به‌ نسبت زمان مشابه در سال ۲۰۱۹، بیت کوین جهشی ۵۰ درصدی را تجربه کرده است.

اوضاع بازارهای سهام در آمریکا هم با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بوده است. با وجود جهش ۲ درصدی شاخص صنعتی داو جونز، این شاخص همچنان ۰.۰۵ درصد نسبت به سال گذشته کاهش ارزش داشته است. گفته می‌شود که اطمینان سرمایه‌گذاران نسبت به نتایج انتخابات، صرف نظر از شخصی که به کاخ سفید راه پیدا می‌کند، باعث این رشد شده است.

نباید فراموش کرد که بازار سهام نیویورک امروز بسته است و باید منتظر ماند و دید که فردا چه سرنوشتی در انتظار این بازار خواهد بود.

بازار همیشه بیدار ارزهای دیجیتال به‌صورت لحظه‌ای و در پاسخ به هر گونه تغییر در وضعیت انتخابات آمریکا نوسان می‌کند. بسیاری معتقدند که نتیجه انتخابات آمریکا می‌تواند جهش بازار در ماه‌ها و حتی سال‌های آینده را مشخص کند.

آیا این مطلب مفید بود؟
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

جدیدترین آموزش ها

جدیدترین اخبار جهان

لینک کوتاه

https://arzgraph.com/?p=4120

عضویت در ارزگراف

برای عضویت فرم زیر را کامل کنید

ورود به سایت

برای ورود ایمیل و رمز خود را وارد کنید