Cardano
$ 1.45
1.52%
Tether
$ 1.00
0.29%
Ethereum
$ 2,369.23
0.59%
Bitcoin
$ 35,963.00
0.96%

شرکت گری اسکیل دوباره ۲۴۰میلیون دلار بیت کوین خرید

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

شرکت گری‌اسکیل (Grayscale) که مدیریت صندوق بیت کوین گری‌اسکیل (GBTC) را بر عهده دارد، در این هفته ۱۵,۱۱۴ بیت کوین دیگر، معادل ۲۴۱ میلیون دلار، خریداری کرد.

به گزارش دیکریپت، شرکت گری‌اسکیل که در حوزه مدیریت دارایی‌های دیجیتال فعالیت می‌کند، این هفته ۱۵,۱۱۴ بیت کوین دیگر به مبلغ ۲۴۱ میلیون دلار خریداری کرد تا تعداد کل بیت کوین‌های این شرکت به ۵۰۶ هزار بیت کوین، معادل ۸٫۱ میلیارد دلار برسد. اکنون این شرکت در مجموع حدود ۱۰ میلیارد دلار ارز دیجیتال را مدیریت می‌کند.

گفتنی است گری‌اسکیل در فهرست بزرگ‌ترین خریداران بیت کوین قرار می‌گیرد. مجموع سرمایه‌گذاری‌ این شرکت در بیت کوین ۲٫۲۹ درصد از کل ارزش بازار بیت کوین را شامل می‌شود.

مایکل زاننشاین (Michael Sonnehnshein)، مدیرعامل گری‌اسکیل، این هفته اعلام کرد که این شرکت بزرگترین جذب سرمایه تاریخ خود را انجام داده و طی آن، ۲۶۲ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرده است. زاننشاین در همین رابطه گفت این شرکت فقط در روز پنج‌شنبه (۲۲ آبان) بیش از ۱۱۵ میلیون دلار در قالب بیت کوین جذب کرده است.

این شرکت صندوق‌های مختلفی را اداره می‌کند. این صندوق‌ها مجموعه‌ای از دارایی سرمایه‌گذاران خصوصی است که گری‌اسکیل از آن برای خرید ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. سهام‌ این صندوق‌ها به‌صورت عمومی قابل‌معامله است. قیمت این سهام‌ تقریباً با قیمت ارزهای دیجیتال بالا و پایین می‌رود. صندوق بیت کوین بزرگترین صندوق این شرکت به حساب می‌آید.

کارمزد صندوق‌ها بالاست و سهم‌ها به‌طور کلی قیمتی بیشتر از قیمت خرید خود بیت کوین دارند. اما خرید سهام‌ این صندوق‌ها برای افرادی که می‌خواهند ارزهای دیجیتال را در بازار سهام معامله کنند، منطقی است. برای برخی افراد، خرید سهام گری‌اسکیل تنها راه خرید ارزهای دیجیتال از طریق حساب‌هایی است که مالیات بر آنها اعمال می‌شود.

گفتنی است صندوق بیت کوین گری‌اسکیل در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد و بزرگترین صندوق این شرکت به حساب می‌آید. ارزش کل دارایی‌هایی که در صندوق بیت کوین گری‌اسکیل مدیریت می‌شود، اکنون به بیش از ۸٫۲ میلیارد دلار رسیده است.

بر اساس داده‌های وب سایت Bitcointreasuries.org، صندوق بیت کوین گری‌اسکیل ۵۰۶ هزار بیت کوین نگهداری می‌کند که ۶۲ درصد از مجموع ۸۱۴,۳۵۹ بیت کوینی است که شرکت‌های سهامی عام مالکیت آن را بر عهده دارند.

قیمت بیت کوین در لحظه نگارش، این خبر اندکی بیش از ۱۶ هزار دلار و ارزش بازار آن هم ۲۹۷ میلیارد دلار است.

آیا این مطلب مفید بود؟
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

جدیدترین آموزش ها

جدیدترین اخبار جهان

برچسب ها

لینک کوتاه

https://arzgraph.com/?p=4327

فهرست مطالب

عضویت در ارزگراف

برای عضویت فرم زیر را کامل کنید

ورود به سایت

برای ورود ایمیل و رمز خود را وارد کنید