Cardano
$ 1.44
0.76%
Tether
$ 1.00
0.24%
Ethereum
$ 2,362.88
1.11%
Bitcoin
$ 35,892.00
0.67%

مدیرعامل پی‌ پل: به‌زودی از ارزهای دیجیتال بیشتری پشتیبانی خواهیم کرد!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

روز دوشنبه هفته جاری، مدیرعامل پی پل در مجمع عمومی صاحبان سهام این شرکت با محوریت تشریح گزارش‌های مالی سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که پی پل درصدد است در آینده‌ای نزدیک، ارزهای دیجیتال بیشتری را به فهرست ارزهای تحت پشتیبانی خود اضافه کند.

به گزارش «The Block»، هنوز مشخص نیست که کدام‌یک از ارزهای دیجیتال، بخت قرار گرفتن در زیر چتر پشتیبانی پی پل نصیبشان می‌شود، اما شواهد نشان می‌دهد که این غول صنعت پرداخت درصدد است تا ارزهای دیجیتال ملی را نیز به فهرست ارزهای قابل دادوستد خود بیفزاید. همان‌طور که پیش‌تر در خبرها خوانده‌اید، بسیاری از بانک‌های مرکزی به‌دنبال راه‌اندازی و عرضه ارزهای دیجیتال ملی هستند.

دنیل شولمن (Daniel Schulman)، مدیرعامل پی پل با اشاره به همکاری نزدیک شرکت متبوعش با نهادهای نظارتی می‌گوید:

ما با همکاری تنگاتنگ با نهادهای نظارتی و مقامات قانون‌گذار، درصدد پذیرش گونه‌های جدید ارزهای دیجیتال هستیم و این تازه آغاز راه است.

شولمن در ادامه، گریزی به ارزهای دیجیتال ملی زده و افزوده است:

از دیدگاه‌ من، تردیدی در اضافه‌شدن ارزهای دیجیتال ملی به فهرست ارزهای تحت پشتیبانی پی پل وجود ندارد، تنها چند و چون و زمان اضافه‌شدن آنها است که در دست بررسی قرار دارد.

شولمن خاطرنشان می‌کند:

من فکر می‌کنم پلتفرم ما به‌دلیل برخورداری از کیف پول‌های دیجیتال و مقیاسی در گستره جهان با صدها میلیون کاربر، می‌تواند کاربردپذیری ارزهای دیجیتال را به‌شدت متحول کند. این تحول نیز به‌نوبه خود می‌تواند در همکاری تعاملی میان کیف پول‌ها، ارزهای دیجیتال و مهم‌تر از همه شبکه فروشندگان متبلور شود.

پیش‌تر پی پل با اعلام برنامه‌های آتی خود برای پشتیبانی از خرید و فروش ارزهای دیجیتال، موج رسانه‌ای بزرگی ایجاد کرد.

شولمن در خاتمه اظهارات خود افزوده است:

ترکیب پایگاه کاربری ما به‌گونه‌ای است که ما را به سوی ارائه قابلیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال سوق داده است. علاوه بر این، این قابلیت‌ها به ۱۰ درصد از پایگاه کاربری ما گسترش یافته است. همچنین ناگفته نماند که تقاضا در لیست انتظار ارزهای دیجیتال، دو یا سه برابر انتظارات ما بوده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

جدیدترین آموزش ها

جدیدترین اخبار جهان

برچسب ها

لینک کوتاه

https://arzgraph.com/?p=4149

فهرست مطالب

عضویت در ارزگراف

برای عضویت فرم زیر را کامل کنید

ورود به سایت

برای ورود ایمیل و رمز خود را وارد کنید