ارز دیجیتال – رمز ارز – اخبار ارز های دیجیتال – آموزش ارز های دیجیتالی

یک نظرسنجی: غول‌های وال‌استریت علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بیت کوین هستند

نتایج نظری سنجی سالیانه وب‌سایت «The Block» نشان می‌دهد که تعداد افرادی که انتظار دارند بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به ترازنامه‌های شرکت‌های شاخص S&P500 راه خواهد یافت، بیشتر شده است.

به گزارش «The Block»، حدود ۵۱.۴ درصد از ۱۰۶ شرکت‌کننده در این نظرسنجی اعلام کرده‌اند که بین ۵ تا ۹ شرکت حاضر در شاخص S&P500، بیت کوین را تا پایان سال ۲۰۲۱ به ترازنامه‌های خود اضافه می‌کنند. حدود ۱۶ درصد از شرکت‌کنندگان هم دیدگاهی خوش‌بینانه‌تر به این مسئله داشتند و اظهار کردند که ۱۰ یا بیش از ۱۰ شرکت به خرید بیت کوین روی خواهند آورد.

حدود یک‌سوم (۲۹.۷٪) از شرکت‌کنندگان هم اعلام کردند که ۱ تا ۴ شرکتِ حاضر در این شاخص بیت کوین می‌خرند. ۲.۷ درصد از افراد شرکت‌کننده معتقد بودند تنها ۱ شرکت وارد حوزه بیت کوین می‌شود یا هیچ شرکتی اقدام به خرید بیت کوین نخواهد کرد. در حال حاضر هیچ یک از شرکت‌های S&P500 بیت کوین را در ترازنامه‌های خود وارد نکرده است. انتظار می‌رود که اسکوئر (Square) یکی از شرکت‌هایی باشد که سال آینده به جمع شرکت‌های S&P500 اضافه شود. اسکوئر در ماه اکتبر (مهر) اعلام کرد که ۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات

جدیدترین آموزش ها

جدیدترین اخبار جهان

لینک کوتاه

https://arzgraph.com/?p=4981

عضویت در ارزگراف

برای عضویت فرم زیر را کامل کنید

ورود به سایت

برای ورود ایمیل و رمز خود را وارد کنید